Dětský den

Spolu s obcí Křenov připravila naše škola a školka pro děti krásné sobotní odpoledne plné zábavy, soutěží a atrakcí. Děti si zažily Cestu kolem světa                   ( navštívily Austrálii, Čínu, Japonsko, Řecko, Itálii,, Francii, Ameriku, Havaj, Mexiko, Skandinávii, Afriku, Egypt) plnily úkoly a…

Continue reading

ZOO Zlín

This gallery contains 11 photos.

Na školní výlet vyrazil 2. stupeň do Zoologické zahrady ve Zlíně – Lešné. Počasí nám vyšlo pěkně, zvířata se pohybovala ve výbězích a ochotně se nechávala fotit (na rozdíl od některých žáků :-).

Continue reading

AZ kvíz

This gallery contains 10 photos.

Den dětí na 2. stupni jsme oslavili soutěží. Žáci 6. – 9. třídy si zahráli hru AZ kvíz junior přes internet. Utkaly se mezi sebou troj až pětičlenné týmy, které soutěžily ve znalostech a všeobecném přehledu. Ti neúspěšnější žáci byli odměněni medailemi, obdrželi i věcné ceny.      

Continue reading

Deváťáci v Praze

This gallery contains 12 photos.

Ve čtvrtek 26. května vyjela naše 9. třída na poznávací cestu do Prahy. Počasí nám přálo, sluníčko svítilo. Navštívili jsme Pražský hrad, Karlův most, Staroměstské a Václavské náměstí, Petřín i některé další pražské zajímavosti.

Continue reading

Plavecký výcvik

This gallery contains 72 photos.

Žáci 1. stupně základní školy absolvovali 10 lekcí povinného plaveckého výcviku v krytém bazénu Svitavy. Celý kurz měli žáci uhrazený z prostředků školy.Všechny děti byly rozděleny do skupin podle svých plaveckých schopností a na závěr získaly osvědčení tzv. Mokré vysvědčení.  

Continue reading