Velikonoční výzva

Základní škola ve spolupráci s mateřskou školou a Obecním úřadem Křenov pořádá pro děti dvě velikonoční výzvy????

1. Výzva bude „Ozdob velikonoční keř“ – děti si vyrobí velikonoční kraslici, a tu pak zavěsí na jasmínový keř u školy. Můžete děti vyfotit při výrobě a určitě je vyfoťte, jak budou zavěšovat kraslici, abychom věděli, která je jejich ???? Fotky můžete  poslat na mail mskrenov@zsamskrenov.cz

2. Výzva bude „Najdi velikonočního zajíčka“ Víme, že je to teď pro děti těžké, když nemají pořádný kontakt mezi sebou, tak jsme se rozhodli, že je trochu rozptýlíme ???? Protože přijdou o klasickou mrskačku, tak jsme se rozhodli, že dětem uděláme takovou stezku, na které budou plnit různé úkoly. Splněný úkol jim vždy „vydá“ jedno písmenko, které dosadí do tajenky. Stezka je zavede až k velikonočnímu zajíčkovi, kterému prozradí tajenku a zajíček je za to odmění. ????

Jelikož k plnění úkolů není nikdo potřeba, neměli bychom snad žádné opatření porušit. Jen kdyby se vás sešlo více najednou, tak dodržujte, prosím, rozestupy.


Comments are closed.