Třídní schůzka Mateřské školy Křenov

Program třídní schůzky Mateřské školy Křenov ze dne 22. 9. 2016

Na začátku jsme přivítaly rodiče na první třídní informační schůzce ve školním roce 2016/2017.

Rodiče byli seznámeni s organizačním a školním řádem mateřské školy, se školním vzdělávacím programem a s úplatou za vzdělávání v letošním roce. Úplata je opět stanovena na 150,– Kč za měsíc. Předškolní děti úplatu nehradí, toto pravidlo se ale nevztahuje na děti s odloženou školní docházkou.

Plánované akce pro děti na I. pololetí:

Říjen

24. 10. v 10:30 proběhne ve školce focení. Toto focení opět zajišťuje firma PhotoDienst.

Ještě v neupřesněné datum bude v mateřské škole divadlo.

Listopad

od 22. 11. bude v pravidelných 5. lekcích plavání. Cena za 5 lekcí je 550,– Kč. Je možné zažádat u VZP o proplacení tohoto kurzu. VZP přispívá částkou 500,– Kč.

Ke konci měsíce nás již pravidelně čeká vystoupení pro seniory, které pořádá obecní úřad. Toto vystoupení bude ve školní jídelně v základní škole.

V prosinci se přichystáme na návštěvu Mikuláše a Vánoční posezení s rodiči.

Během I. pololetí jistě proběhnou ještě další akce, včas Vás budeme informovat.

Na konci informační schůzky byl dán prostor pro otázky a připomínky rodičů.