Návštěva kozí farmy na Gruně

17. října jsme s našimi dětmi navštívili krásnou kozí farmu na Gruně. Než jsme se vydali na návštěvu, děti si pohrály na místním dětském hřišti. Pak už nás čekala menší procházka k našemu cíli. Na farmě nás přivítala dcera majitelů. Její milý přístup nám zpříjemnil celou prohlídku. Provedla nás místností, kde byly kozy schované před mlhou, jelikož jsou velice choulostivé a v takovém počasí by neměly zůstávat venku. To dětem vůbec nevadilo, protože ke kozám měly krásný přístup a mohly si je pohladit a pomazlit se s maskotem a miláčkem farmy Bertíkem. Sice to je kozí farma, ale i přesto se tu nacházejí krávy, králíci, slepice a jiná hospodářská zvířátka. Děti viděly i místnost, kde se kozy a krávy dojí. Na farmě si je možno i zakoupit výrobky vlastní výroby, ať už z kozího mléka nebo kravského. Z návštěvy jsme byli všichni nadšeni a určitě to nebyla naše poslední návštěva.