Zdobení stromečku a příchod Ježíška 2017

Na začátku prosince, na první adventní neděli, v naší obci proběhlo slavnostní rozsvěcování vánočního stromečku. Děti si pro tuto příležitost opět přichystaly krátké vystoupení, které ze začátku věnovaly Mikuláši, zarecitovaly čertovské básničky,zazpívaly písničky a nakonec si zatančily čertovský tanec. Potom už vítaly zimu tanečkem sněhuláků a nastávající vánoční čas představením s polštářky. Toto vystoupení bylo krásné a kouzelné svou vánoční atmosférou. Ke konci prosince nastalo to nejkrásnější období nejen pro děti, ale i pro nás dospělé. Děti ve školce pekly cukroví a zdobily stromeček. Pod krásně nazdobený stromeček jim potom Ježíšek donesl spoustu dárečků. Tímto bychom chtěli poděkovat i panu Dvořákovi, který svým finančním příspěvkem pomohl k tomu, že děti ve školce měly opravdu bohatého Ježíška.