Vánoční posezení s rodiči 2017

Vánoční atmosféru ve školce jsme zakončili vánočním posezením s rodiči a rodinou. Na toto setkání si děti opět připravily představení, které bylo tématicky složeno z toho, co se děti od začátku školního roku naučily. Nejdříve si zatancovaly jako ptáčci na hudbu Ptačí tanec, potom si tancem na píseň Ouky kouky osvěžily své znalosti pravé a levé strany a následoval dětí nejoblíbenější tanec Popeláři. Potom přišlo čertovské pásmo s básničkami a písničkami a čertovský tanec. Poté následoval taneček pro přivítání vánočního času, básničky, písničky a koledy a na závěr si děti zahrály pohádku „O stromečku“ a pak rozdaly rodičům přáníčka a dárečky, které pro ně vyrobily. Věříme, že se všem vystoupení našich dětí líbilo, protože děti si s tím daly opravdu velkou práci.