Výlet parníkem po Brněnské přehradě a návštěva ZOO

V úterý 30. dubna jsme s našimi dětmi, dětmi z březinské školky a s dětmi z první třídy vyrazili na výlet do Brna. Našim plánem bylo navštívit Brněnskou přehradu, nechat se povozit parníkem a pak navštívit ZOO. Největší obava byla z počasí, které se nevyvíjelo v náš prospěch. Ráno, po měsících sucha, bylo pěkně deštivé. Po cestě do Brna nám začalo počasí ukazovat vlídnější tvář a i nám se zlepšila nálada. Bez kolon jsme přijeli do Brna přesně na čas a hlavně bez deště. Výlet parníkem byl velký zážitek pro děti. Kapitán nás zavezl k hradu Veveří, který je krásnou dominantou nad přehradou. Poté jsem se přesunuli do ZOO. Počasí bylo velice příjemné nejen pro nás, ale i pro zvířátka, která se nám ochotně vystavovala. Dětem se výlet velice líbil a to potvrzují slova jednoho prvňáčka, který říkal paní učitelce, že je to ten nejkrásnější výlet 🙂

Comments are closed.