Zahájení provozu mateřské školy

Mateřská škola Křenov zahajuje provoz od 25. 5. 2020.

Provoz zůstává nezměněn, tedy 6:30 – 15:30 hodin.

Roušky ve školce nejsou povinné, zdá se, že nebudou povinné ani na cestu do školky, ale při příchodu do budovy budou muset být nasazeny. Tudíž dětem do školky s sebou dejte i uzavíratelný sáček, ve kterém budou mít roušku uloženu na cestu zpět domů.

Děti budou předávány ve dveřích mateřské školy, rodiče nebudou mít povolený vstup do šaten. To samé bude platit i při vyzvedávání dětí ze školky. Rodiče budou čekat na schodech. Pokud se na schodech sejde více rodičů, musí dodržovat odstup dva metry.

Při prvním vstupu do školky po uzavření MŠ děti musí donést vyplněné čestné prohlášení o bezinfekčnosti a zároveň poučení o rizikových skupinách, které najdete tady: Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění

Děti do školky budou chodit naprosto zdravé, pokud bude dítě vykazovat nějakou známku nemoci, nebude mu umožněno vstoupit do prostor MŠ (rýma, kašel, teplota, …) – dětem se bude každé ráno a během dne měřit teplota.